TG Sport

NOGOMET TG: Rezultati utakmica odigranih preko vikenda – HNK “Tomislav” poražen na kraju sezone

HNK TOMISLAV 3:5 NK TOŠK
(Nikola Šiško x2 i Josip Bandić)
Jurprom

___________________

Jurprom

HDZ

Jučer je na gradskom stadionu u Tomislavgradu odigrana  utakmica posljednjeg 30. kola m:tel Prve lige FBIH. U goste nam je došla ekipa Toška iz Tešnja. Tošk je slavio rezultatom 3:5. Golove za našu ekipu postigli su Nikola Šiško x2 i Josip Bandić. U utakmici punoj pogodaka vidjeli smo i dva preokreta. Tošk dolazi u vodstvo u 10. minuti. Da bi samo par minuta poslije naša ekipa došla do izjednačenja preko Josipa Bandića. Naši dečki su odigrali odlično prvo poluvrijeme koje je okrunjeno s još dva pogotka Nikole Šiške. Te je sada rezultat 3:1. Krajem prvog poluvremena Tošk dolazi do smanjenja rezultat iz jedanaesterca. Na odmor odlazi se rezultatom 3:2 u korist naše ekipe. U prvom poluvremenu mogli smo postići još par golova ,ali falilo je preciznosti u završnici. Imali smo još jednu izvrsnu priliku opet preko Nikole Šiške ,ali taj udarac završio je na stativi. Početkom drugog poluvremena Tošk je preuzeo inicijativu. Naša ekipa mogla se ponovno odmaknuti na 2 pogotka razlike ,ali udarac Bandića odsjeda na prečki. U nastavku lošija igra naše ekipe koja je rezultirala preokretom ekipe Toška koja je zabila 3 pogotka u drugom poluvremenu te tako riješila susret.
Ovom utakmicom smo se oprostili od Prve lige te ćemo se sljedeće sezone vratiti u Drugu ligu preko koje ćemo ponovno tražiti plasman u prvoligaško društvo.

Subota,04.06.2022.godine,30.kolo Omladinske lige BiH grupa jug za juniore i kadete