Bosna i HercegovinaTG Sport

FOTO ČESTITKA: Veliki uspjeh AK “Puls” na Državnom prvenstvu u polumaratonu u Sarajevu!

SVI PUTOVI VODE U RIM, A GOTOVO SVE MEDALJE U AK PULS TG 🤗
Jurprom

___________________

Jurprom

HDZ

Danijela Kuna 🥇🥇 (1,26,03) državna i federalna prvakinja na polumaratonu, Josipa Baković s novim osobnim rekordom (1,46,52) treća u Federaciji BiH 🥉
lija Jukić (1,16,01) 🥉🥇 treći u državi i prvi u FBiH, a Džemal Bukvić 🥈 (1,19,59) drugi u FBiH
Nedim Zahirović 🥈 drugi na “Fun run” utrci.
Matija Drmić do novog osobnog rekorda 1,55,07, isto kao i Smiljenko Vekić 1,43,38
 Sarajevo je danas bilo domaćin državnoga prvenstva u polumaratonu. Lijepo jesensko vrijeme privuklo je više od 700 sudionika, a među njima se našlo i četrnaest naših.
Nakon što je prije nešto više od mjesec dana postala državna i federalna prvakinja na 10 km, danas se naša ↗️ Danijela Kuna po prvi put nakon sedam godina našla na startu polumaratonske staze. 🤗 Utrku je istrčala u ujednačenu tempu te do cilja došla za 1,26,03 kao peta u jakoj apsolutnoj ženskoj konkurenciji, a u kategoriji državnoga i federalnoga prvenstva bila je uvjerljivo prva. 🥇 Ovaj rezultat ujedno je postavlja i na prvo mjesto najboljih dugoprugašica u BiH na polumaratonskoj distanci za 2023. godinu. 😇💪 Ponosni na našu dvostruku državnu prvakinju i ovom joj prilikom čestitamo. ❤️
 Izvrsna je bila i naša ↗️ Josipa Baković, koja je utrku završila za 1,46,52, time postigla osobni rekord na halfu i tako osvojila treće mjesto na federalnoj razini. 🥉 To potvrđuje da ovogodišnje drugo mjesto na državnih i federalnih 10 km nije bilo slučajno. Bravo Josipa. 👏👏😇💪🩷
Od žena, još ističemo rezultat naše ↗️ Matije Drmić, koja je postigla svoje najbolje osobno vrijeme na halfu, a ono glasi 1,55,08, isto kao i vrijeme našega ↗️ Smiljenka Vekića koji je danas bio sjajan s vremenom 1,43,38 Bravo rekorderi. 👏👏😇💪
 Naši elitni momci također su bili u reprezentativnom izdanju. Prvo klupsko ime ↗️ Ilija Jukić utrku je završio za 1,16,07, a taj rezultat donio mu je osmo mjesto u apsolutnoj konkurenciji muškaraca, treće mjesto u kategoriji državnoga prvenstva i prvo mjesto na federalnoj razini. 🥉🥇 Što reći, nego: majstor ostaje majstor. Bravoo! 😇💪💙
✅ Naš juniorski državni i federalni prvak na 10 km, ↗️ Džemal Bukvić danas je nastupao u kategoriji seniora te je na federalnoj razini s rezultatom 1,19,59 osvojio drugo mjesto. 🥈 Bravo Džemale. 👏👏😇💙
✅ Tu medaljama nije kraj, jer je mlada klupska nada, naš ↗️ Nedim Zahirović nastupao na “Fun run” utrci dugoj 2 km te je osvojio odlično drugo mjesto. 🥈
✅ Polumaratonsku utrku uspješno su završili i naši: ↗️ Mario Kovačević 1,42,22, ↗️ Vesna Ćavar, 1,53,21, ↗️ Ante Mamić 1,55,56 i ↗️ Vlatko Kovačević 1,57,08. Bravo ekipa! 👏👏
✅ Našu štafetu, pod nazivom “Duvanjke” činile su ↗️ Ana Ćosić, ↗️ Mira Kovačević i ↗️ Matija Drmić. Cure su utrku uspješno završile za 2,07,01. Bravoo! 👏👏
✅ Da našima ništa ne fali i ovaj se put pobrinuo naš Iko Ćavar. Puni dojmova, zadovoljstva i okićeni medaljama, sretno smo se vratili kući. 🏁 Objava je Atletski klub Puls Tomislavgrad