tomislavnews.com

ČESTITAMO/MMT MRKODOL, 2024.-Završen je najjači turnir, pobjednik ekipa Udruga građana 6 sela Orguz!

ZAVRŠEN JE 28. MMT MRKODOL!!

Dragi naši došao je kraj još jednom MMT-u u kojem smo se kroz 10 dana zabavljali, družili ali i gledali odličan mali nogomet.
Od početka smo znali zašto dolazimo, a dolazimo i organiziramo ovaj turnir u čast naših poginulih branitelja.

Finalni dan turnira uvijek je poseban pa je tako bilo i ove godine.
Popunjen SRC, dobra atmosfera kao i još bolji nogomet.

Osvajači ovogodišnjeg izdanja MMT-a su ekipa Udruga građana 6 sela Orguz koji su u dramatičnom finalu pobijedili ekipu Vinarija Rubis Caffe Đir.

Boro i Nino su dali znak za početak i odmah nakon pola minute pogodak, igrač Vinarije Rubis Caffe Đir pogađa u praznu mrežu Nine Bandova koji je izašao s gola.
Nakon gola gledali smo zapravo i pravo finale, čvrsta igra bez puno izglednih šansi uz koji lijep prodor i šut izvana te se s 1:0 odlazi na odmor.
Tijekom drugog poluvremena tempo igre se sve više pojačavao. Golmani su dobro obavljali svoj posao te branili par čistih prilika. Drugo poluvrijeme ipak je više donijelo Livnjacima koji uspijevaju izjednačiti preko Frane Malete.
Tako se sve činilo da ćemo pobjednika Mrkodola dobiti izvođenjem šesteraca ali je Frano Maleta ponovno zabio i donio svojoj ekipi titulu.
ČESTITAMO!

U juniorskom finalu prvak je ponovno postala ekipa Alfa Plast Brišnik koja je jednostavno bila prejaka za MZ Jug.
ČESTITAMO!

U stokilaškom finalu jaganjca su obranile Virske Pahuljice
ČESTITAMO!

REZULTATI FINALNOG DANA!

SS Lovre i Metalplast Rakitno – Caffe OK 6:2(3.mjesto)

Virske Pahuljice – CB Durcug 2:1(stokilaši)

Alfa Plast Brišnik – MZ Jug 7:0(juniori finale)

UG6 Sela Orguz – Vinarija Rubis Caffe Đir 2:1(GRANDE FINALE)