tomislavnews.com

FOTO-ČESTITKA: NA MEĐUNARODNOM TURNIRU TK “Magone” osvojio 15 medalja!

Ovog vikenda 23.10.2021. godine u Livnu je održan međunarodni turnir 25. LIVNO OPEN 2021. na kojem je nastupilo 200 natjecatelja iz 25 klubova iz RH i BiH.

Na natjecanju je nastupilo i naših 19 članova koji su ukupno osvojili 15 medalja od toga 5 zlatnih ( Luka Renić, Stipe Renić, Jozefina Krišto, Katarina Kapulica i Mihael Kovač ), 2 srebrene ( Darija Sučić i Ante Kovač ) i 8 brončanih ( Leonarda Krišto, Ana Mamić, Melany Kovač, Ante Čulo, Ružica Pavić, Mirko Vuletić, Ivana Kapulica i Matej Mamić ).

U ukupnom poretku klubova zauzeli smo 2. mjesto iza domaćina taekwondo kluba Magone, u poretku po kategorijama naši juniori su zauzeli prvo mjesto, a mlađi kadeti, kadetkinje i juniorke treće mjesto u svojim kategorijama.
Dok su u pojedinačnom poretku Mihael Kovač u kategoriji juniora i Katarina Kapulica u kategoriji juniorki oboje zauzeli 2. mjesto u ukupnom poretku, priopćeno je iz Taekwondo kluba Magone/TK”Buško blato”