IZVJEŠĆE s današnje utakmice HNK “Tomislav” – FK “Budućnost”

HDZ

HNK TOMISLAV 3:0 FK BUDUĆNOST
(Vinko Galić, Petar Banović i Filip Nenadić)
Danas smo na gradskom stadionu u Tomislavgradu ugostili ekipu Budućnosti iz Banovića. Uz brojčanu nadmoć sigurno smo došli do nova 3 boda.
Početak utakmice donio je izjednačenu igru s obije strane uz naše konkretnije pokušaje. To je trajalo sve do 29. minute kada Vinko Galić jako dobri udarcem zabija za vodstvo naše ekipe. Poslije pogotka došlo je do sukoba u momčadi gostiju što je rezultiralo s 2 crvena kartona za goste. Uz tu brojčanu nadmoć naša ekipa imala je posjed i stalno napadala gostujući gol. Naša ekipa udvostručuje vodstvo u 43. minuti a strijelac je Petar Banović. S rezultatom 2:0 odlazi se na odmor. U nastavku susreta naši dečki nastavljaju napadati. Točku na “i” postavlja Filip Nenadić koji u 63. minuti zabija za konačnih 3:0. Do kraja utakmice naši dečki su mogli postići još pogodaka, ali stvorene šanse nismo uspjeli realizirati.
Zahvaljujemo se svim našim navijačima koji su nas došli podržati na današnjoj utakmici.
Ovom pobjedom naša ekipa se popela na 10. mjesto prvenstvene ljestvice.
Sljedeće kolo naša ekipa gostuje u Gabeli kod prvoplasirane ekipe Goška, objava je s FB stranice HNK Tomislav – Tomislavgrad