Bosna i Hercegovinaoglas

SiM Impex d.o.o. objavljuje Oglas za radno mjesto: Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila M/Ž (1)

Trgovac rezervnih dijelova za putnička vozila M/Ž (1)

Uslovi:
• Srednja stručna sprema
• Sa ili bez radnog iskustva
• Vozačka dozvola B kategorije, aktivan vozač
• Dinamičnost i predanost poslu
• Osnovno poznavanje rada na računaru
• Sklonost ka prodaji i usluživanju kupaca
• Komunikativnost i ljubaznost
Opis posla:
• Prodaja auto dijelova, auto opreme i kozmetike krajnjim korisnicima i mehaničarima
• Izdavanje računa i naplata
• Analiza zahtjeva kupaca i saradnja sa službom nabavke
Lokacija: Tomislavgrad
Broj pozicija: 1
Datum objave: 24.6.2024.
Datum isteka oglasa: 4.7.2024.
SiM Impex nudi:
• Dugoročno zaposlenje u perspektivnoj privrednoj grani
• Internacionalno korporativno radno okruženje
• Stimulativna i redovna primanja
• Prijatan i podsticajan radni ambijent
• Usavršavanje u poslu uz mogućnost unapređenja.
Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži izbor, a podaci ostalih kandidata ostat će u našoj bazi potencijalnih kandidata za posao.

Za zaposlenje u SIM Impex-u NE TREBA VAM VEZA!

www.tomislavnews.com/Promo tekst